Godziny otwarcia Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Poniedziałek - piątek


Weekend


9:00 - 17:00


10:00 - 18:00


Dostępność atrakcji

Najnowsze informacje z JuraParku
 • UWAGA!

  Z POWODU CHOROBY PAN WOJTEK ŁUSZCZYKIEWICZ ODWOŁAŁ SWÓJ SOBOTNI PRZYJAZD. POZOSTAŁE ZAPLANOWANE NA WEEKEND ATRAKCJE ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.

  Więcej informacji
 • Rusza Sabatówka

  Sabatówka to magiczne miejsce na mapie Polski. Tu nierzeczywiste przelata się z realnym. Już od 2 października czarownice, czarty i chochliki – całe to chichoczące, wesołe towarzystwo opanuje bałtowską Sabatówkę! Jeżeli jesteście gotowi na przeżycie niesamowitej przygody, zapraszamy Was na spotkanie z najciekawszymi straszydłami nie z tego świata.

  Więcej informacji
 • Gościniec Bałtowski Zapiecek

  Zapraszamy do nowo otwartego Gościńca "Bałtowski Zapiecek" który znajduje się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
  Więcej informacji na Facebooku..

 • DINOZAURY Z JURAPARKU

  Roztańczony diplodok, triceratops i pterodaktyl zapraszają do wspólnego śpiewania.
  Nasza najnowsza płyta już w sprzedaży w sieci sklepów Empik.
  Płyta zawiera 12 piosenek, 12 wersji karaoke, kolorowankę oraz bilet wstępu do naszego JuraParku. Teledysk promujący płytę znajdziecie na naszym kanale YouTube.
  Zapraszamy

 

Sabatówka

 

 

Ostatnio na blogu:


JuraPark

Specjalnie dla Ciebie wskrzesiliśmy świat sprzed milionów lat. Wzdłuż ścieżki prowadzącej przez park znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Wszystkie naturalnej wielkości.

Dzięki współpracy z paleoartystami oraz światowej sławy naukowcami stworzyliśmy prawdopodobnie najdokładniejsze rekonstrukcje na świecie. Ścieżka wzbogacona jest w liczne tablice zawierające informacje o minionym świecie.

 

Poznaj JuraPark

Zwierzyniec Bałtowski

Zwierzyniec Górny (safari) zajmuje obszar ponad 40 hektarów. Zamieszkują go liczne gatunki egzotycznych zwierząt z różnych kontynentów. Zwierzęta żyją na otwartej przestrzeni, co daje im poczucie wolności. Po terenie Zwierzyńca poruszamy się na pokładzie żółtego, amerykańskiego schoolbusa, dzięki czemu możemy z bliska przyjrzeć się tym pięknym ale wciąż dzikim zwierzętom.

Warto wiedzieć, że Zwierzyniec Bałtowski znalazł się na elitarnej mapie ośrodków zajmujących się hodowlą i ochroną żubra.

 

Poznaj Zwierzyniec

Prehistoryczne Oceanarium

Dzięki nowoczesnej technologii dowiesz się jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Obserwując ogromne, morskie potwory ulegniesz iluzji spotkania z żywymi stworzeniami, które może czasami zmrozić krew w żyłach…

 

Poznaj Oceanarium

Kino Emocji Cinema 5D

Zastosowana technologia 5 D pozwala widzom stać się aktywnym uczestnikiem scen rozgrywanych na ekranie. Prócz trójwymiarowego obrazu widzom dostarczane są inne wrażenia zmysłowe: dźwiękowe, ruchowe, dotykowe.

 

Sprawdź repertuar

Sabathówka

Co wspólnego mają dinozaury z wiedźmami? Jak przyrządzić magiczny wywar? Jakie tajemnice skrywa świat prasłowiańskich bóstw i demonów? Odpowiedź na te pytania stanowi Sabathówka.

 

Poznaj Sabathówkę

Park Rozrywki

Przygotowany z myślą o zapewnieniu rozrywki całej rodzinie. Znajdziecie tu urządzenia dla dzieci i dorosłych (karuzele, statek piracki, family coaster, urządzenia wodne, gokarty, eurobungy, baseny z kulkami i wiele innych.

 

Poznaj Park Rozrywki

Spływ tratwami

Spływ rzeką nizinną. przez niezwykle urokliwe zakątki Bałtowa. Z pokładu tratwy podziwiać można wapienne skałki, dziką przyrodę czy zabytkowy kościół. Flisacy bawią turystów ciekami opowieściami lub śpiewem.

 

Zobacz więcej

Rollercoaster

Lubisz adrenalinę?
Szalone, mocno nachylone zakręty i duża prędkość zjazdu dostarczy niesamowitych wrażeń.

 

Zobacz więcej

Pozostałe atrakcje

 

Stary Młyn

Nieopodal JuraParku znajduje się usytuowany na rzece Kamiennej zabytkowy, funkcjonujący do dziś młyn, napędzany turbiną wodną. Wszystkie urządzenia jakie w nim się znajdują zostały zainstalowane przed ponad stu laty i do dziś służą niezawodnie.

 

czytaj Więcej

Kraina Koni

Gratka dla miłośników koni oraz dla tych, którzy nigdy nie spoglądali na świat z końskiego grzbietu. Ośrodek oferuje przejażdżki konne na parkurze pod opieką instruktora, wycieczki wozem turystycznym po terenie Bałtowa, zwiedzanie stajni.

 

Odwiedź stronę

Żydowski Jar

Zaginiony Świat Dinozaurów - spacer ścieżką przyrodniczą, gdzie w otoczeniu wysokich ścian wąwozów spotykamy autentyczne tropy dinozaurów.


 

czytaj więcej

Kamienne oko

Kamienne Oko to znajdujące się na otwartym terenie miejsce z przeznaczeniem do kąpieli. Podziemne źródełka zasilają naturalny zbiornik w krystalicznie czystą wodę. Usypana plaża, zjeżdżalnie, wydzielone sektory do pływania i opieka ratownika zapewnią komfort i bezpieczeństwo zabawy nad wodą.

 

zobacz więcej

Reklama
MOSIR Ostrowiec

Park Linowy Skarbka    GoodPoland.com

 

Polub nas na facebooku

 


Oferta dla szkół:
Do pobrania
Ważne informacje
Kontakt:
Kontakt

 


Bałtowski Kompleks Turystyczny

27-423 Bałtów 8a, woj. świętokrzyskie

tel. 41 264 14 20, 41 264 14 21